15 Mayıs 2015 Cuma

Tıbbi Patoloji: Emel KARDEŞ

DOKTOR:
Emel Kardeş
AKADEMİK ÜNVAN:
Uzman Doktor
ÜNVAN:
Uzman
BRANŞI:
Tıbbi Patoloji
ÇALIŞTIĞI SAĞLIK MERKEZİ:
Bursa Çekirge Devket Hastanesi
DOĞUM TARİHİ ve YERİ:
1966
MEZUN OLDUĞU OKUL:

LİSANS:

7 yorum:

baskayerdeyok dedi ki...

tansiyon ve sağlık konulu bir blogum var bu yüzden diğer sağlık konulu siteleri inceleyip araştırıyorum, blogunuzu gerçekten çok başarılı bulduğumu belirtmek isterim.

murder dedi ki...

Merhaba
Blog'lar benim için merakla takip ettiğim en seçkin sosyal paylaşım ağı, en azından ben öyle düşünüyorum. Blogunuzu göğüs büyütme ve
vajina daraltma operasyonları hakkında bilgi ararken keşfettim diyebilirim. Bilgi paylaşımları açısından faydalı paylaşımlarınız var keyifle okuyorum, mutlu bloglamalar.

catlover seker dedi ki...

Site admini arkadaşıma çok teşekkür ederek sormak istiyorum , göğüs büyütme ve
kepçe kulak estetiği operasyonu geçirdikten sonra psikolojik olarak ne tür etkileşimler yaşanıyor bilgi paylaşımı yaparsanız sevinirim ya'da bu konuda bilgili - bu operasyonları yaşadıkdan sonra psikolojik anlamda etkilendiği olayları olan arkadaşların yorumlarını okumak isterim, şimdiden teşekkürler.

menfrom kripton dedi ki...

Sağlık konularında paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederim. Ülkemizde yapılan göğüs büyütme ya'da diğer adı ile meme büyütme ve diğer estetik müdehaleler hakkında uzman doktordan bilgi almak isterseniz blogumu ziyaret edebilirsiniz. @catlover seker, Estetik operasyon öncesi psikiyatr danışmanlardan mutlaka öneri almanızı tavsiye ederim.Blog sahibine'de bu fırsatı verdiği için ayrıca teşekkürler.

BLOGCU dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
BLOGCU dedi ki...

çocuk sağlığı hakkında aklınıza takılan bir çok soruya cevaplar bulabileceğiniz sağlık sitemizi mutlaka ziyaret etmelisiniz.
https://www.tahlilsonuclari.web.tr

Lilia Lidija dedi ki...

Tahlil sonuçlarınızı internet üzeründen öğrenmek için sitemizi kullanabilirsiniz
tahlil sonuçları
istanbul tahlil sonuçları